Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sześcioro nauczycieli odebrało nagrodę burmistrza


Dzień Edukacji Narodowej to okazja do docenienia i nagrodzenia pracy wyróżniających się nauczycieli. Takie właśnie podziękowania i nagrody odebrało na wczorajszej sesji rady miasta sześciu pedagogów ze szkół i placówek oświatowych podległych samorządowi miejskiemu.


Nagrody burmistrza mogą otrzymać  nauczyciele posiadający co najmniej dobrą ocenę dorobku zawodowego, posiadający wyróżniające się w skali szkoły, miasta, powiatu, województwa, kraju wyniki pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej, a w szczególności za wprowadzenie innowacji  i eksperymentów pedagogicznych oraz udokumentowane osiągnięcia w pracy z uczniami uzdolnionymi. W tym roku nagrody w wysokości 5505 zł otrzymali:

Danuta Bardońska – nauczyciel języka polskiego Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie;

Joanna Wyszkowska – dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie;

Wojciech Kowalski – nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie;

Adam Sztolsztejner – pedagog szkolny Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie;

Magdalena Kowalewska – nauczyciel języka niemieckiego Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie;

Mirosław Łabanowski – nauczyciel informatyki i matematyki Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie.

O nagrody dla wymienionych nauczycieli wnioskowali do burmistrza dyrektorzy szkół, a w przypadku dyrektor Joanny Wyszkowskiej wniosek złożyła Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianin
Mlawianin
5 lata temu

Wreszcie zdecyduj admin ilu nauczycieli odebralo nagrody bo w tytule jest wymieniona liczba szesc a w tekscie piec

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x