Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ruszyła Liga Indywidualna w bowling. Liderami swoich grup Koronowski, Krajewski i Przybyłko.


Po wakacyjnej przerwie w Kręgielni Planeta wróciły na tory rozgrywki ligowe w bowling. Jako pierwsza wystartowała Liga Indywidualna, w której startuje 27 zawodników podzielonych na 3 grupy. Po trzech tygodniach rozgrywek grupowych do fazy finałowej awansowało 12 zawodników.


Z grupy A awansem mogli pochwalić się Paweł Koronowski, Wojtek Czaplicki, Maciej Grabowski i Krzysztof Czaplicki. Grupę B wygrał Patryk Krajewski. Awansem premiowani byli również Jarek Rykowski, Paweł Karpiński i Michał Bęcławski. Z grupy C bezkonkurencyjny był Krzysztof Przybyłko, który jako jedyny wygrał wszystkie swoje mecze. Awans zapewnili sobie również Krzysztof Koronowski, Sławek Grablewski i Jarek Krystkiewicz.

Bardzo dobrze zaprezentował się Jarek Goschorski, który pomimo dobrego wyniku ogólnego nie wyszedł ze swojej grupy.

Najwyższymi wynikami pochwalić się mogą Jarek Rykowski i Wojtek Czaplicki, którzy jako jedyni przekroczyli granicę 200 punktów rzucając dokładnie 203.

źródło:organizator

Ostatnie mecze finałowe połączone z ceremonią wręczenia nagród rozegrane zostaną w nadchodzący piątek, na który organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x