Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ruszyła Liga Indywidualna w bowling. Liderami swoich grup Koronowski, Krajewski i Przybyłko.


Po wakacyjnej przerwie w Kręgielni Planeta wróciły na tory rozgrywki ligowe w bowling. Jako pierwsza wystartowała Liga Indywidualna, w której startuje 27 zawodników podzielonych na 3 grupy. Po trzech tygodniach rozgrywek grupowych do fazy finałowej awansowało 12 zawodników.

KSP Mława nabór

Z grupy A awansem mogli pochwalić się Paweł Koronowski, Wojtek Czaplicki, Maciej Grabowski i Krzysztof Czaplicki. Grupę B wygrał Patryk Krajewski. Awansem premiowani byli również Jarek Rykowski, Paweł Karpiński i Michał Bęcławski. Z grupy C bezkonkurencyjny był Krzysztof Przybyłko, który jako jedyny wygrał wszystkie swoje mecze. Awans zapewnili sobie również Krzysztof Koronowski, Sławek Grablewski i Jarek Krystkiewicz.

Bardzo dobrze zaprezentował się Jarek Goschorski, który pomimo dobrego wyniku ogólnego nie wyszedł ze swojej grupy.

Najwyższymi wynikami pochwalić się mogą Jarek Rykowski i Wojtek Czaplicki, którzy jako jedyni przekroczyli granicę 200 punktów rzucając dokładnie 203.

źródło:organizator

Ostatnie mecze finałowe połączone z ceremonią wręczenia nagród rozegrane zostaną w nadchodzący piątek, na który organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do kibicowania.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz