Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Podziękowania i kwiaty dla swoich nauczycieli


Dzień Edukacji Narodowej to czas, w którym nauczyciele mają swoje święto. Nie zapomnieli o tym uczniowie Szkoły Podstawowej w Nosarzewie Borowym – 13 października w podziękowaniu za codzienny trud pedagogów przygotowali występ.  Klasa: III, IV i V wraz z panią Katarzyną Kuligowską przygotowały apel, w którym przedstawiono w śmieszny sposób życie i odczucia uczniów na lekcjach. Uroczystość w naszej szkole uświetnił swoją obecnością wójt gminy Szydłowo pan Wiesław Boczkowski.

Słoneczne ogrody Mława

Na koniec uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz wręczyli im symboliczną różę.

Źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500