Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pijany i z zakazem kierowania staranował bramę. Został zatrzymany


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie nietrzeźwego kierującego, który wjechał na teren firmy w miejscowości Dunaj i po interwencji ochrony staranował zamkniętą bramę. Podejrzany to 55-letni mieszkaniec pow. mławskiego, został zatrzymany chwilę po zgłoszeniu.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, o godz. 19:15. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Seat Alhambra wjechał przez otwartą bramę na teren firmy, uszkodził kilka plastikowych pojemników po czym wyjechał, taranując zamkniętą bramę. Policję powiadomił pracownik ochrony. Mężczyznę zatrzymano chwilę po zgłoszeniu, na terenie gm. Stupsk, to 55 – letni Janusz O., mieszkaniec pow. mławskiego. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1,60 promila alkoholu a ponadto sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna został osadzony w mławskim areszcie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z kodeksem karnym art. 178 a § 4. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego (…) albo dopuścił się czynu określonego w § 1 w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za przestępstwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz