Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pani Leśnik w przedszkolu


W dniu 17.10.2017r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Leśnik z Nadleśnictwa Dwukoły. Opowiedziała ona dzieciom o zwierzętach mieszkających w lesie oraz o tym, w jaki sposób możemy pomóc im przygotować się do zimy.

KSP Mława nabór

Dzieci uważnie słuchały odgłosów mieszkańców lasu oraz oglądały zdjęcia. Pani Leśnik przypomniała dzieciom o właściwym zachowaniu podczas kontaktu ze zwierzętami leśnymi i zaznaczyła, że człowiek przebywający w lesie jest gościem i musi szanować zwyczaje gospodarzy – zwierząt i ptaków.Mali przyrodnicy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat życia mieszkańców lasu.

źródło i fot. ZPO nr 3

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Pobierz, wydrukuj, pokoloruj… Stwórz leśny zestaw do zabawy!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Pani Leśnik w przedszkolu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
sarenka
Gość

Takich gości to ja rozumiem. Super 🙂

wpDiscuz