Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pani Leśnik w przedszkolu


W dniu 17.10.2017r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Leśnik z Nadleśnictwa Dwukoły. Opowiedziała ona dzieciom o zwierzętach mieszkających w lesie oraz o tym, w jaki sposób możemy pomóc im przygotować się do zimy.


Dzieci uważnie słuchały odgłosów mieszkańców lasu oraz oglądały zdjęcia. Pani Leśnik przypomniała dzieciom o właściwym zachowaniu podczas kontaktu ze zwierzętami leśnymi i zaznaczyła, że człowiek przebywający w lesie jest gościem i musi szanować zwyczaje gospodarzy – zwierząt i ptaków.Mali przyrodnicy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat życia mieszkańców lasu.

źródło i fot. ZPO nr 3

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Pobierz, wydrukuj, pokoloruj… Stwórz leśny zestaw do zabawy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
sarenka
sarenka
5 lata temu

Takich gości to ja rozumiem. Super 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x