Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wyrzucił szczenięta w reklamówce do śmietnika. Usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami.


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie znęcania się nad zwierzętami. Sprawca wyrzucił pięć szczeniąt w szczelnie zawiązanej reklamówce do kosza na śmieci przy ul. 3 –ga Maja w Mławie. Zwierzęta nie przeżyły.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło 13 października, wieczorem. Szczenięta odnalazła przechodząca tamtędy kobieta i powiadomiła straż miejską. Szczenięta zostały przewiezione do lecznicy – okazało się, że trzy już nie żyły, dwa pozostałe trzeba było uśpić. Sprawą zajęła się policja. Po ukazaniu się publikacji w lokalnych mediach i informacji o prowadzonych czynnościach policji, sprawca sam zgłosił się do mławskiej komendy. To 18- letni mieszkaniec Mławy. 23 października usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz posiadania zwierząt oraz świadczenie pieniężne na rzecz schroniska dla zwierząt.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Wyrzucił szczenięta w reklamówce do śmietnika. Usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ooo
Gość

Gówniarzowi worek na łeb założyć i zawiązać to się może by nauczył.

karAĆ
Gość

Sam się zgłosił? dziwna „porąbana” sprawa. Powinni zacząć wreszcie karać za to „pozbywanie się zwierząt”, za wywożenie do lasu itd. Mało to krąży? Roboty społeczne, niech sprzątają psie odchody, chodniki.. Wyrzucając małego kociaka do lasu też skazujecie go na pewną śmierć.

atlantis1111
Gość

Torba plastikowa na głowę i poddusić

wpDiscuz