Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Wyrzucił szczenięta w reklamówce do śmietnika. Usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami.


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie znęcania się nad zwierzętami. Sprawca wyrzucił pięć szczeniąt w szczelnie zawiązanej reklamówce do kosza na śmieci przy ul. 3 –ga Maja w Mławie. Zwierzęta nie przeżyły.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia doszło 13 października, wieczorem. Szczenięta odnalazła przechodząca tamtędy kobieta i powiadomiła straż miejską. Szczenięta zostały przewiezione do lecznicy – okazało się, że trzy już nie żyły, dwa pozostałe trzeba było uśpić. Sprawą zajęła się policja. Po ukazaniu się publikacji w lokalnych mediach i informacji o prowadzonych czynnościach policji, sprawca sam zgłosił się do mławskiej komendy. To 18- letni mieszkaniec Mławy. 23 października usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz posiadania zwierząt oraz świadczenie pieniężne na rzecz schroniska dla zwierząt.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
ooo

Gówniarzowi worek na łeb założyć i zawiązać to się może by nauczył.

karAĆ

Sam się zgłosił? dziwna „porąbana” sprawa. Powinni zacząć wreszcie karać za to „pozbywanie się zwierząt”, za wywożenie do lasu itd. Mało to krąży? Roboty społeczne, niech sprzątają psie odchody, chodniki.. Wyrzucając małego kociaka do lasu też skazujecie go na pewną śmierć.

atlantis1111

Torba plastikowa na głowę i poddusić