Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek w Liberadzu. Kierująca oplem uderzyła w ciągnik rolniczy.


fot. KPP Mława

KSP Mława nabór

Mławska policja prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę, w miejscowości Liberadz. Auto osobowe zderzyło się z ciągnikiem rolniczym, ranne zostały 2 osoby, w tym 14-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło 21 października, o godz. 9:40. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 20-letnia mieszkanka pow. mławskiego, jadąc w kierunku Szreńska, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w ciągnik rolniczy. Ciągnikiem kierował 55-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Kierujący byli trzeźwi. W wyniku wypadku ranna została kierująca oplem oraz 14- letni pasażer tego pojazdu. Przewiezieni zostali do szpitali w Żurominie i Mławie. Czynności prowadzi KPP w Mławie

Policja apeluje o ostrożność – Podczas ostatniego weekendu warunki na drodze znaczenie się pogorszyły. Ciemne i zimne poranki, poranne mgły, mokra i śliska jezdnia, zwiększona ilość opadów – to czynniki powodujące ograniczenie widoczności i wydłużenie drogi hamowania. , w skrajnych wypadkach kierujący może wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Wyprzedzanie w takich warunkach, wymijanie, wchodzenie w zakręt może być bardzo niebezpieczne. Chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu może zakończyć się groźnym wypadkiem. Warto o tym pamiętać i dostosować swoją jazdę do jesiennych warunków na drodze.

fot. KPP Mława

  źródło: st. asp. Anna Pawłowska/KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz