Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szymon Nowakowski wystąpi trzy razy na Mistrzostwach Polski


Sukces Szymona Nowakowskiego, wędkarza z Mławy. Mławianin wystąpi na trzech Mistrzostwach Polski w wędkarstwie feederowym, podlodowym i spinningowym. Będzie reprezentował Okręg Ciechanowski.


Na Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spinningowym Szymon Nowakowski pojedzie po zwycięstwie w mistrzostwa okręgu. Zawody te odbyły się w trzech turach w miejscowościach Nowe Miasto, Grądy i Lidzbark Welski. W III turze w Lidzbarku Welskim, która odbyła się w niedzielę 23 października sukces odniósł także inny reprezentant Koła PZW Mława – Marcin Langowski, który zajął pierwsze miejsce, drugi był Szymon Nowakowski (PZW Mława), a trzeci Bogdan Sadowski (PZW Ciechanów). Ostatecznie po III turach mistrzem został mławianin Szymon Nowakowski, drugi był Sławomir Kraszewski z Ciechanowa, a ostatnie miejsce na podium zajął Bogdan Chojnacki z Cieksyna. Zwycięzcy otrzymali medale i puchary, które wręczali: wiceprezes Zarządu Okręgu Andrzej Marchlewicz, był również sędzią głównym oraz Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława.
– Cieszę się z sukcesu naszych zawodników – powiedział Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława i zarazem tata naszego mistrza Szymona.

RW
Fot. PZW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tonia
Tonia
3 lata temu

Gratulacje 🙂

Grab1
Grab1
3 lata temu

Prawdziwy mistrz

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x