Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Szymon Nowakowski wystąpi trzy razy na Mistrzostwach Polski


Sukces Szymona Nowakowskiego, wędkarza z Mławy. Mławianin wystąpi na trzech Mistrzostwach Polski w wędkarstwie feederowym, podlodowym i spinningowym. Będzie reprezentował Okręg Ciechanowski.

KSP Mława nabór

Na Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spinningowym Szymon Nowakowski pojedzie po zwycięstwie w mistrzostwa okręgu. Zawody te odbyły się w trzech turach w miejscowościach Nowe Miasto, Grądy i Lidzbark Welski. W III turze w Lidzbarku Welskim, która odbyła się w niedzielę 23 października sukces odniósł także inny reprezentant Koła PZW Mława – Marcin Langowski, który zajął pierwsze miejsce, drugi był Szymon Nowakowski (PZW Mława), a trzeci Bogdan Sadowski (PZW Ciechanów). Ostatecznie po III turach mistrzem został mławianin Szymon Nowakowski, drugi był Sławomir Kraszewski z Ciechanowa, a ostatnie miejsce na podium zajął Bogdan Chojnacki z Cieksyna. Zwycięzcy otrzymali medale i puchary, które wręczali: wiceprezes Zarządu Okręgu Andrzej Marchlewicz, był również sędzią głównym oraz Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława.
– Cieszę się z sukcesu naszych zawodników – powiedział Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława i zarazem tata naszego mistrza Szymona.

RW
Fot. PZW Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Szymon Nowakowski wystąpi trzy razy na Mistrzostwach Polski"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Tonia
Gość

Gratulacje 🙂

Grab1
Gość

Prawdziwy mistrz

wpDiscuz