Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Niezwykła lekcja plastyki


Zachęceni słońcem i wysoką, jak na tę porę roku, temperaturą, uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 7 wyruszyli do parku. Bloki rysunkowe i kredki – to był nasz cały ekwipunek. Postanowiliśmy namalować jesienne pejzaże, które właśnie teraz, w czasie złotej polskiej jesieni, zachwycają różnorodnością barw.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zajęliśmy miejsca na ławkach, upatrzyliśmy najpiękniejsze drzewa i przystąpiliśmy z zapałem do pracy. Pomysły same cisnęły się do głowy. Pod naszymi stopami i w alejach parkowych pełno było wybarwionych już liści, a to przecież doskonały materiał dla artysty-malarza. Nasze prace zachwycały nawet przechodniów! A rozpierała nas twórcza energia.

źródło i fot. SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
kasztan

Piękna lekcja! 🙂