Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Niezwykła lekcja plastyki


Zachęceni słońcem i wysoką, jak na tę porę roku, temperaturą, uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 7 wyruszyli do parku. Bloki rysunkowe i kredki – to był nasz cały ekwipunek. Postanowiliśmy namalować jesienne pejzaże, które właśnie teraz, w czasie złotej polskiej jesieni, zachwycają różnorodnością barw.

Słoneczne ogrody Mława

Zajęliśmy miejsca na ławkach, upatrzyliśmy najpiękniejsze drzewa i przystąpiliśmy z zapałem do pracy. Pomysły same cisnęły się do głowy. Pod naszymi stopami i w alejach parkowych pełno było wybarwionych już liści, a to przecież doskonały materiał dla artysty-malarza. Nasze prace zachwycały nawet przechodniów! A rozpierała nas twórcza energia.

źródło i fot. SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
kasztan

Piękna lekcja! 🙂