Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykła lekcja plastyki


Zachęceni słońcem i wysoką, jak na tę porę roku, temperaturą, uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 7 wyruszyli do parku. Bloki rysunkowe i kredki – to był nasz cały ekwipunek. Postanowiliśmy namalować jesienne pejzaże, które właśnie teraz, w czasie złotej polskiej jesieni, zachwycają różnorodnością barw.


Zajęliśmy miejsca na ławkach, upatrzyliśmy najpiękniejsze drzewa i przystąpiliśmy z zapałem do pracy. Pomysły same cisnęły się do głowy. Pod naszymi stopami i w alejach parkowych pełno było wybarwionych już liści, a to przecież doskonały materiał dla artysty-malarza. Nasze prace zachwycały nawet przechodniów! A rozpierała nas twórcza energia.

źródło i fot. SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kasztan
kasztan
5 lata temu

Piękna lekcja! 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x