Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Niezwykła lekcja plastyki


Zachęceni słońcem i wysoką, jak na tę porę roku, temperaturą, uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej nr 7 wyruszyli do parku. Bloki rysunkowe i kredki – to był nasz cały ekwipunek. Postanowiliśmy namalować jesienne pejzaże, które właśnie teraz, w czasie złotej polskiej jesieni, zachwycają różnorodnością barw.

KSP Mława nabór

Zajęliśmy miejsca na ławkach, upatrzyliśmy najpiękniejsze drzewa i przystąpiliśmy z zapałem do pracy. Pomysły same cisnęły się do głowy. Pod naszymi stopami i w alejach parkowych pełno było wybarwionych już liści, a to przecież doskonały materiał dla artysty-malarza. Nasze prace zachwycały nawet przechodniów! A rozpierała nas twórcza energia.

źródło i fot. SP nr 7 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Niezwykła lekcja plastyki"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
kasztan
Gość

Piękna lekcja! 🙂

wpDiscuz