Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Medalowy debiut klasy VII z SP 3 w Rzucie Lekkoatletycznym


W dniu 20 października 2017 roku klasa 7 SP 3 w Mławie debiutowała w rzucie lekkoatletycznym. Najlepsze wyniki uzyskali: Emilia Grzybicka – srebrny medal w biegu na 600m, Karol Żylak – srebrny medal w pchnięciu kulą i Jakub Zakrzewski – brązowy medal w skoku w dal. Ponadto punktowali: Natalia Zadobiuk – 4 m-ce na 100m i w skoku w dal, Jakub Zakrzewski – 4 m- ce na 100m, Maciej Krajewski – 4 m-ce w pchnięciu kulą, Łukasz Komór 5 m-ce na 1000m i Klaudia Kordulewska 6 m-ce w pchnięciu kulą. Gratulujemy.


Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x