Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

VI Marsz Białych Serc na ulicach Mławy


Zbliża się ku końcowi XIII Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy, których symbolem są białe serduszka pojawiające się w oknach Mławy i miejscowości powiatu mławskiego. Po raz szósty w historii kampanii organizowanych na terenie naszego miasta i powiatu osoby dostrzegające powagę zagrożenia jakie niosą ze sobą narkotyki i przemoc przemaszerowały ulicami naszego miasta w pokojowym, choć głośnym marszu.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Co bardzo istotne organizatorom udało się przekonać do udziału w takim marszu przedstawicieli różnych pokoleń. W piątek 20 października w mławskim parku zebrała się zarówno młodzież ze szkół podstawowych w Łomi i Wiśniewie, szkół średnich – z zespołów szkół Nr 1, Nr 2 i Nr 3, najmłodsi – przedszkolaki z Bajkowego Dworku oraz mławscy seniorzy z „Pogodnego Uśmiechu”. Marsz, któremu towarzyszyły głośne dźwięki wuwuzeli i gwizdków przeszedł ulicami w centrum miasta. U wielu napotkanych osób wzbudził zaciekawienie, czasem zdumienie.

JK

« 1 z 3 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Helena
Gość
Helena

Gdybym choć jedno serce uratowała, które się zagubiło to warto żyć było!

jaaaaaaa
Gość
jaaaaaaa

Zawsze mnie śmieszyło skupianie się na niestotnych problemach. Narkotyki naprawdę są marginalnym problemem w porówananiu z alkoholem i papierosami. Kiedy protest przeciwko alkoholowi i papierosom? Nigdy – pewnie z 10% uczestników marszu pali papierosy czy pije alkohol.