Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

VI Marsz Białych Serc na ulicach Mławy


Zbliża się ku końcowi XIII Kampania Białych Serc – Europejski Solidarny Protest Przeciwko Narkotykom i Przemocy, których symbolem są białe serduszka pojawiające się w oknach Mławy i miejscowości powiatu mławskiego. Po raz szósty w historii kampanii organizowanych na terenie naszego miasta i powiatu osoby dostrzegające powagę zagrożenia jakie niosą ze sobą narkotyki i przemoc przemaszerowały ulicami naszego miasta w pokojowym, choć głośnym marszu.


Co bardzo istotne organizatorom udało się przekonać do udziału w takim marszu przedstawicieli różnych pokoleń. W piątek 20 października w mławskim parku zebrała się zarówno młodzież ze szkół podstawowych w Łomi i Wiśniewie, szkół średnich – z zespołów szkół Nr 1, Nr 2 i Nr 3, najmłodsi – przedszkolaki z Bajkowego Dworku oraz mławscy seniorzy z „Pogodnego Uśmiechu”. Marsz, któremu towarzyszyły głośne dźwięki wuwuzeli i gwizdków przeszedł ulicami w centrum miasta. U wielu napotkanych osób wzbudził zaciekawienie, czasem zdumienie.

JK

« 1 z 3 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
Helena
3 lata temu

Gdybym choć jedno serce uratowała, które się zagubiło to warto żyć było!

jaaaaaaa
jaaaaaaa
3 lata temu

Zawsze mnie śmieszyło skupianie się na niestotnych problemach. Narkotyki naprawdę są marginalnym problemem w porówananiu z alkoholem i papierosami. Kiedy protest przeciwko alkoholowi i papierosom? Nigdy – pewnie z 10% uczestników marszu pali papierosy czy pije alkohol.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x