Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uroczyście i wesoło. Dzień Edukacji Narodowej w SP w Zawadach


W dniu 13 października w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyła się piękna, o charakterze humorystycznym  uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie ponownie mieli okazję wykazać się niezwykłymi talentami muzyczno-aktorskimi. Jak zwykle nie zabrakło uśmiechów na twarzach, śmiechu, wzruszenia  oraz pięknych kwiatów dla nauczycieli i pracowników szkoły.


Piosenka w wykonaniu uczniów z klasy III zapoczątkowała uroczystość. Wszyscy z uśmiechem na twarzy oglądali  skecz w wykonaniu uczniów z klasy IV-VII, pt.„Atlas uczniów”, który jakże trafnie ukazał typy uczniów min. obgryzacz pospolity, odpisywacz zaciekły, gumożuj wykręty, męczennik lekcyjny.Kolejnym punktem był występ uczniów z klasy VII, którzy  zaprezentowali skecz pt. „Wywiadówka”. Uczniowie rewelacyjnie wcielili się w role nauczycieli oraz rodziców.

Na zakończenie odbył się konkurs pt. „ Zgadnij kto to?”. Przedstawiciele klas mieli za zadanie odgadnąć, który z nauczycieli znajduje się na fotografii.  Były to zdjęcia nauczycieli z lat dzieciństwa. Jak się okazało, zadanie to było niezwykle trudne, lecz uczniowie  poradzili sobie z nim znakomicie. Nauczyciele mieli okazję powspominać swoje lata szkole. Niektórym nawet zakręciła się łza w oku. Był to dla wszystkich niezwykle miły poranek.

źródło i fot. SP w Zawadach

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x