Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Sadłowo. Trzylatek włożył rękę w taśmociąg do sortowania jaj w kurniku


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Wszystko wskazuje na to, że dla trzyletniego chłopca ta przygoda zakończyła się na strachu i niegroźnych urazach ręki, ale równie dobrze mogło się to skończyć kalectwem. Do wypadku doszło w jednym z kurników w miejscowości Sadłowo w powiecie żuromińskim.

W piątek 13 października żuromińscy strażacy otrzymali zgłoszenie o konieczności udzielenia pomocy w związku z sytuacją wciągnięcia ręki dziecka w taśmę do zbioru jajek w kurniku. Na miejsce tego zdarzenia wezwana została też karetka pogotowia oraz policja. Zanim jednak strażacy dotarli na miejsce rękę dziecka z taśmociągu uwolnił właściciel kurnika, a pomocy medycznej udzielili ratownicy medyczni. Policja również obecna na miejscu tego zdarzenia, prowadzi czynności i wyjaśnia okoliczności tej niecodziennej sytuacji.

– Według wstępnych ustaleń matka trzyletniego chłopca zabrała go ze sobą do pracy w kurniku. W pewnym momencie trzyletni chłopiec zbliżył się do taśmociągu i włożył tam rękę. W tej sprawie nadal trwają czynności prowadzone przez KPP Żuromin – informuje żuromińska policja.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Helena

Brak wyobraźni rodzica
To nie park zabawy!

Celina

Brak wyobrazni ale Pani a nie tej matki .Wscipskie komentaze to zostawi Pani dla Siebie . Bo nie wie Pani co jeszcze Pania moze w zyciu spotkac a zycie bywa zaskakujace .

Celina

Brak wyobrazni to jedynie widze z Pani strony a nie tej matki . A wscibskie komentarze Pani zostawi dla siebie bo nie wie Pani co w zyciu moze Pania spotkac a zycie bywa okrutne .

Antykurnikarz

Tragedia jest, ze rodzic musial zabrac ze soba dziecko.
Tak to dzis jest, ze rodzice nie maja czasu dla dzieci, bo kapitalisci wykorzystuja ludzi do ostatku sil.

Jarząbek

Tylko ciekawe dlaczego do LG matka z małym dzieckiem by nie weszła, a u kurnikarzy wszystko jest możliwe, Rząd powinien dobrać się w końcu do skóry tym przedsiębiorcom, a w zasadzie pseudo rolnikom i tak im dokopać z podatkami, żeby szybciutko uciekali ze swoimi śmierdzącymi interesami.

Dave

Zazdrosniku Ty haha 🙂