Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Szkoła Podstawowa nr 3 na spektaklu profilaktycznym „Trzeźwy wybór”.


W dniu 19.10.17 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie obejrzeli spektakl pt. „Trzeźwy wybór” grupy teatru profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Mówił on o podejmowaniu wyborów przez młodych ludzi i ich konsekwencjach. Zwracał uwagę przede wszystkim na problem picia alkoholu, nieumiejętność zabawy podczas imprez bez używek oraz kontroli rodziców.

KSP Mława nabór

Ponadto uczniowie mieli okazję zauważyć problemy, z jakimi boryka się dzisiejsza młodzież, m.in. brak odpowiedzialności za spowodowanie wypadku, czy presja grupy rówieśniczej. Widowisko to zapadło w pamięci oglądającym i z pewnością wpłynie na wybory, jakich młodzież dokona w przyszłości.

Źródło i fot. SP nr 3 Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz