Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szkoła Podstawowa nr 3 na spektaklu profilaktycznym „Trzeźwy wybór”.


W dniu 19.10.17 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie obejrzeli spektakl pt. „Trzeźwy wybór” grupy teatru profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Mówił on o podejmowaniu wyborów przez młodych ludzi i ich konsekwencjach. Zwracał uwagę przede wszystkim na problem picia alkoholu, nieumiejętność zabawy podczas imprez bez używek oraz kontroli rodziców.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Ponadto uczniowie mieli okazję zauważyć problemy, z jakimi boryka się dzisiejsza młodzież, m.in. brak odpowiedzialności za spowodowanie wypadku, czy presja grupy rówieśniczej. Widowisko to zapadło w pamięci oglądającym i z pewnością wpłynie na wybory, jakich młodzież dokona w przyszłości.

Źródło i fot. SP nr 3 Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500