Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Szkoła Podstawowa nr 3 na spektaklu profilaktycznym „Trzeźwy wybór”.


W dniu 19.10.17 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie obejrzeli spektakl pt. „Trzeźwy wybór” grupy teatru profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Mówił on o podejmowaniu wyborów przez młodych ludzi i ich konsekwencjach. Zwracał uwagę przede wszystkim na problem picia alkoholu, nieumiejętność zabawy podczas imprez bez używek oraz kontroli rodziców.


Ponadto uczniowie mieli okazję zauważyć problemy, z jakimi boryka się dzisiejsza młodzież, m.in. brak odpowiedzialności za spowodowanie wypadku, czy presja grupy rówieśniczej. Widowisko to zapadło w pamięci oglądającym i z pewnością wpłynie na wybory, jakich młodzież dokona w przyszłości.

Źródło i fot. SP nr 3 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x