Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Lipowiec Kościelny. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie


KSP Mława nabór

Zgodnie z tradycją Szkoły Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym 17 października 2017 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. 

Za dekorację, przygotowanie i przebieg tego niezwykle ważnego dnia dla pierwszoklasistów, ich rodziców, dyrektora i nauczycieli odpowiedzialna była Pani Joanna Pastuszka – wychowawczyni klasy pierwszej. W trakcie uroczystości sami pierwszoklasiści oraz ich starsi i młodsi koledzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie w krótkim programie artystycznym.

Jednak najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie i pasowanie każdego pierwszaka na ucznia. Uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pasowania dokonał Dyrektor szkoły Pan Jerzy Nowakowski. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym.

Po ciepłych słowach i życzeniach ze strony wychowawczyni i pana dyrektora dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy z zakładkami oraz mnóstwo prezentów przygotowanych przez szkołę, młodszych i starszych kolegów. Na zakończenie uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Życzymy pierwszakom samych radości i sukcesów na trudnej drodze obowiązków szkolnych.  Natomiast ich rodzicom, aby osiągnięcia ich dzieci były dla Nich nieustającym powodem do uśmiechu, szczęścia i dumy na każdym etapie edukacji.

źródło i fot. SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz