Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Krajkowo. Śmiertelne potrącenie pieszego


We wtorek 17 października około godz. 20:00 w Krajkowie na krajowej 60-ce doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem pieszego. Jadący od strony Glinojecka w kierunku Raciąża tir (renault), którym kierował  33-latek z pow. działdowskiego śmiertelnie potrącił 85-letnią kobietę. Z ustaleń wynika, że piesza szła jezdnią i nie posiadała na odzieży żadnych elementów odblaskowych. Kierowca tira zauważył ją w ostatnim momencie i pomimo próby ominięcia nie zdołał tego zrobić.

Jolanta Karpińska podziękowania


Płońska policja prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Apelujemy do pieszych by po zmroku poza terenem zabudowanym nosili na ubraniach elementy odblaskowe. Odblaskowe kamizelki, breloczki czy opaski powinny być noszone na ramieniu, plecach lub na wysokości kolan. Takie elementy na ubraniu znacznie zwiększają widoczność pieszego na drodze, nawet siedmiokrotnie, a tym samym zwiększają jego bezpieczeństwo.

  Źródło:KPP Płońsk

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Max
Gość
Max

…a pozniej ludzie pier…, ze kierowcy „TIRow” to zabójcy!!!