Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
meblolux

Dziękuję, od obcych nie biorę!
W Szkole Podstawowej nr 7  17 października  klasy trzecie gościły terapeutów z Ośrodka Profilaktyki Uzależni eń w Płocku, którzy trakcie dwugodzinnych spotkań z każdą klasą przeprowadzili zajęcia w ramach programu „CUKIERKI”.

„CUKIERKI” to program profilaktyczny oparty na bajce Agnieszki Grzelak. Głównym zadaniem tego programu jest przybliżenie podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych oraz nauka postawy dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi, które mogą zagrażać  zdrowiu i bezpieczeństwu  dzieci. Powtarzane zdanie „Dziękuję, od obcych nie biorę!” było ćwiczeniem pozwalającym na utrwalenie sposobu odmawiania.

Różnorodne zabawy, ćwiczenia w których wszyscy uczestniczyli ogromnym zaangażowaniem sprzyjały integracji zespołów klasowych.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Max
Gość
Max

Śliczna ta Pani nauczycielka.