Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dziękuję, od obcych nie biorę!


KSP Mława nabór

W Szkole Podstawowej nr 7  17 października  klasy trzecie gościły terapeutów z Ośrodka Profilaktyki Uzależni eń w Płocku, którzy trakcie dwugodzinnych spotkań z każdą klasą przeprowadzili zajęcia w ramach programu „CUKIERKI”.

„CUKIERKI” to program profilaktyczny oparty na bajce Agnieszki Grzelak. Głównym zadaniem tego programu jest przybliżenie podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych oraz nauka postawy dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi, które mogą zagrażać  zdrowiu i bezpieczeństwu  dzieci. Powtarzane zdanie „Dziękuję, od obcych nie biorę!” było ćwiczeniem pozwalającym na utrwalenie sposobu odmawiania.

Różnorodne zabawy, ćwiczenia w których wszyscy uczestniczyli ogromnym zaangażowaniem sprzyjały integracji zespołów klasowych.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dziękuję, od obcych nie biorę!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Max
Gość

Śliczna ta Pani nauczycielka.

wpDiscuz