Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Solidarność zaprasza


19 października przypada 33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji mławski oddział „NSZZ” Solidarność, tak jak co roku,  zaprasza wszystkich mieszkańców Mławy do kościoła pw. Ducha Św. w  parafii Matki Bożej Królowej Polski. Tam w niedzielę 22 października o godz. 9.00 odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji kanonizacji bł. ks. Jerzego.


Postać błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki przypomni też sprowadzona przez mławską Solidarność okolicznościowa wystawa, którą oglądać będzie można przez kilka tygodni w Mławie. Jej otwarcie nastąpi w kościele parafii MB Królowej Polski w trakcie rocznicowej mszy św. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x