Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Solidarność zaprasza


19 października przypada 33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji mławski oddział „NSZZ” Solidarność, tak jak co roku,  zaprasza wszystkich mieszkańców Mławy do kościoła pw. Ducha Św. w  parafii Matki Bożej Królowej Polski. Tam w niedzielę 22 października o godz. 9.00 odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji kanonizacji bł. ks. Jerzego.


Postać błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki przypomni też sprowadzona przez mławską Solidarność okolicznościowa wystawa, którą oglądać będzie można przez kilka tygodni w Mławie. Jej otwarcie nastąpi w kościele parafii MB Królowej Polski w trakcie rocznicowej mszy św. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x