Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Solidarność zaprasza


19 października przypada 33. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji mławski oddział „NSZZ” Solidarność, tak jak co roku,  zaprasza wszystkich mieszkańców Mławy do kościoła pw. Ducha Św. w  parafii Matki Bożej Królowej Polski. Tam w niedzielę 22 października o godz. 9.00 odprawiona zostanie uroczysta msza święta w intencji kanonizacji bł. ks. Jerzego.

KSP Mława nabór

Postać błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki przypomni też sprowadzona przez mławską Solidarność okolicznościowa wystawa, którą oglądać będzie można przez kilka tygodni w Mławie. Jej otwarcie nastąpi w kościele parafii MB Królowej Polski w trakcie rocznicowej mszy św. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w uroczystościach.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz