Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znaleziono ciało kobiety w Raciążnicy. Potrzebne badanie DNA


fot. ilustracyjne

Słoneczne ogrody Mława

Wczoraj strażacy PSP z Płońska, Płocka i Legionowa, w rejonie rzeki Raciążnicy prowadzili poszukiwania w związku z zaginięciem około miesiąca temu Jolanty Brdak. W minioną sobotę w tym miejscu znalezione został but, który mógł należeć do kobiety. Wczoraj popołudniu w rozlewisku rzeki, w miejscowości Kiniki znalezione zostało ciało n/n kobiety. Na chwilę obecną niemożliwa jest identyfikacja zwłok. Nie wykluczamy, iż jest to ciało zaginionej Jolanty Brdak. Tożsamość potwierdzona zostanie poprzez badania DNA.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500