Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zaginął mieszkaniec gminy Glinojeck. Może ktoś go widział?


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym Stanisławem Lubińskim. 71-letni mieszkaniec gminy Glinojeck wyszedł z domu 29 września około godz. 7:00 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Mężczyzna ubrany był w ciemną koszulę oraz ciemne spodnie. Jest wzrostu około 165-170 cm, waży około 60 kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe. Charakterystyczne u mężczyzny jest to, że kuleje na lewą nogę oraz nosi okulary o grubych szkłach korekcyjnych.

Słoneczne ogrody Mława

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. 696 497 187 lub 696 497 195. Można również zadzwonić pod nr alarmowy 112 lub 997.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Ewelina

Zdjęcie trochę nieaktualne. Wynajmował u nas kiedyś pokój i choć widziałam to ogłoszenie to nie poznałam go.