Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poznajemy języki obce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 na lekcjach językowych u młodszych kolegów z SP 7


W ramach współpracy na rzecz edukacji, nauczyciele języków obcych SP 3 zorganizowali gościnną lekcję językową w SP 7. Uczniowie oddziałów gimnazjalnych pod kierunkiem swoich nauczycieli języków obcych opracowali zadania w trzech językach; angielskim, francuskim i niemieckim w celu zaprezentowania ich wśród swoich młodszych kolegów.


W dniu 17 października, przygotowana grupa uczniów udała się do Szkoły Podstawowej nr 7 i poprowadziła lekcje językowe w klasach 1 i 3. Pracę gimnazjalistów, którzy wcielili się w role nauczycieli koordynowała pani Anna Maria Lis- Dzięgielewska, nauczycielka języka angielskiego i francuskiego w SP 3.

Zadania i gry językowe prezentowane na zajęciach zawierały różnego rodzaju ćwiczenia leksykalne, do prezentacji których uczniowie wykorzystali między innymi fiszki, ilustracje, maskotki oraz dobrze wszystkim znane świerzaki.

Lekcje przebiegły w atmosferze zabawy i wzajemnej współpracy. Miłym akcentem kończącym zajęcia było wręczenie gimnazjalistom, przygotowanych wcześniej pod kierunkiem pani Ani Goszczyńskiej laurek z podziękowaniem za przeprowadzoną lekcję.

Źródło i fot. SP nr 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x