Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zawkrze z pierwszym sukcesem w trzeciej lidze


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach trzeciej ligi zanotowali siatkarze mławskiego Zawkrza. Na własnym parkiecie okazali się lepsi od reprezentantów Olimpu Skaryszew. Spotkanie rozstrzygnęło się w trzech setach.

Wszystkie rozpoczynały się od wysokiego prowadzenia zawkrzan. W premierowej było już 17:12, ale kłopoty z wyprowadzeniem skutecznego ataku sprawiły, że goście zniwelowali straty do zaledwie dwóch punktów. Na szczęście przerwa wzięta przez Szymona Zejera zrobiła swoje. Dawid Podlaski zaatakował skutecznie po bloku, a Piotr Domżalski posłał piłkę w boisko przeciwników.

Scenariusz drugiej partii okazał się identyczny. Trzy asy serwisowe Podlaskiego sprawiły, że Zawkrze odskoczyło na pięć oczek (16:11). Potem przewaga zmalała do zaledwie dwóch (21:19), ale Mateusz Paluszkiewicz zdołał przypieczętować triumf naszego beniaminka.

Największe emocje towarzyszyły wydarzeniom w trzecim secie. Konkurenci z powiatu radomskiego rzucili na szalę wszystkie siły. Najpierw zniwelowali pięciopunktowy deficyt, po czym w końcówce mieli w górze trzy setbole. Żadnego nie potrafili jednak wykorzystać, natomiast przy stanie 30:30 punktowali już tylko nasi siatkarze. Podlaski posłał asa z pola zagrywki, a Piotr Domżalski nic sobie nie zrobił z rąk blokujących przeciwników.

Dziś na wyjeździe Zawkrze zmierzy się z Powsinkiem Wilanów. Początek godz. 20

KS Zawkrze Mława – UKS Olimp Skaryszew 3:0 (23, 22, 30)

Zawkrze: Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Mateusz Paluszkiewicz, Łukasz Bober, Łukasz Cichowski, Dawid Podlaski  oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Mateusz Stasiak (libero), Tomasz Szwęch, Paweł Fijałkowski, Robert Rybka, Robert Rybka

RS

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500