Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Dziś WODKAN rozpoczyna konserwację urządzeń wodociągowych


Od 17 października rozpoczynają się prace konserwacyjne urządzeń wodociągowych. Mogą wystąpić spadki ciśnienia wody i nieco wyższe stężenie chloru.


Spółka Wod-Kan informuje odbiorców wody, że od 17 października 2017 r. rozpoczną się prace konserwacyjne instalacji i urządzeń wodociągowych w stacjach uzdatniania wody przy ulicach Padlewskiego oraz Instalatorów. Prace obejmą czyszczenie: rurociągów technologicznych, kolumn napowietrzania, zbiorników reakcji, filtrów ciśnieniowych oraz zbiorników retencyjnych. Podczas wykonywania tych robót będzie prowadzona dezynfekcja instalacji, której konsekwencją może być delikatna wyczuwalność chloru w wodzie.

Konserwacja urządzeń będzie prowadzona w godzinach najmniej uciążliwych dla odbiorców, ponieważ w trakcie prac spodziewane są spadki ciśnienia wody w miejskiej sieci wodociągowej.

Wod-Kan przewiduje, że konserwacja stacji uzdatniania potrwa do końca października br. i przeprasza odbiorców wody za ewentualne niedogodności.

Źródło :UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x