Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uwaga! Dziś WODKAN rozpoczyna konserwację urządzeń wodociągowych


Od 17 października rozpoczynają się prace konserwacyjne urządzeń wodociągowych. Mogą wystąpić spadki ciśnienia wody i nieco wyższe stężenie chloru.

KSP Mława nabór

Spółka Wod-Kan informuje odbiorców wody, że od 17 października 2017 r. rozpoczną się prace konserwacyjne instalacji i urządzeń wodociągowych w stacjach uzdatniania wody przy ulicach Padlewskiego oraz Instalatorów. Prace obejmą czyszczenie: rurociągów technologicznych, kolumn napowietrzania, zbiorników reakcji, filtrów ciśnieniowych oraz zbiorników retencyjnych. Podczas wykonywania tych robót będzie prowadzona dezynfekcja instalacji, której konsekwencją może być delikatna wyczuwalność chloru w wodzie.

Konserwacja urządzeń będzie prowadzona w godzinach najmniej uciążliwych dla odbiorców, ponieważ w trakcie prac spodziewane są spadki ciśnienia wody w miejskiej sieci wodociągowej.

Wod-Kan przewiduje, że konserwacja stacji uzdatniania potrwa do końca października br. i przeprasza odbiorców wody za ewentualne niedogodności.

Źródło :UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz