Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Dziś WODKAN rozpoczyna konserwację urządzeń wodociągowych


Od 17 października rozpoczynają się prace konserwacyjne urządzeń wodociągowych. Mogą wystąpić spadki ciśnienia wody i nieco wyższe stężenie chloru.


Spółka Wod-Kan informuje odbiorców wody, że od 17 października 2017 r. rozpoczną się prace konserwacyjne instalacji i urządzeń wodociągowych w stacjach uzdatniania wody przy ulicach Padlewskiego oraz Instalatorów. Prace obejmą czyszczenie: rurociągów technologicznych, kolumn napowietrzania, zbiorników reakcji, filtrów ciśnieniowych oraz zbiorników retencyjnych. Podczas wykonywania tych robót będzie prowadzona dezynfekcja instalacji, której konsekwencją może być delikatna wyczuwalność chloru w wodzie.

Konserwacja urządzeń będzie prowadzona w godzinach najmniej uciążliwych dla odbiorców, ponieważ w trakcie prac spodziewane są spadki ciśnienia wody w miejskiej sieci wodociągowej.

Wod-Kan przewiduje, że konserwacja stacji uzdatniania potrwa do końca października br. i przeprasza odbiorców wody za ewentualne niedogodności.

Źródło :UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x