Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podziękowania, nagrody i medale dla nauczycieli w ZPO nr 1


W Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie 13 października 2017 roku na pamiątkę wydarzeń sprzed 244 lat upamiętniając tym samym powołanie Komisji Edukacji Narodowej na uroczystości spotkali się nauczyciele, pracownicy przedszkola i szkoły, pracownicy emerytowani oraz przedszkolaki i uczniowie. Tradycyjnie podziękowano pracownikom oświaty  za ich pracę. Wśród gości był proboszcz  ks. dr Ryszard Kamiński i przewodniczący Rady Rodziców p. Marcin Tadrzyński.


Zebranych powitała dyr. Janina Lampkowska. W swoim wystąpieniu stwierdziła, że „Dzień Nauczyciela to również czas, by spojrzeć wstecz, dziękując Mistrzom
i Nauczycielom, których spotkaliśmy na drodze naszego życia. Zmieniają się warunki społeczno-polityczne, zmienia się mławski  krajobraz, a gmach ,,Jedynki  ” nadal jest miejscem, w którym kolejne pokolenia uczą się i rozpoznają swoje uzdolnienia, poznają swoją małą ojczyznę. Pamiętajmy, że tworzyły go pokolenia nauczycieli z pasją”.  Wspomniała    znajomych, nieżyjących już nauczycieli i pracowników placówki:kierownika p. J. Kakowskiego, p. H. Napierską, p. W. Pawłowską, p. Z. Jobskiego, p. B. Banaś p. K. Kamińskiego.

Podziękowała nauczycielom i pracownikom obsługi za codzienną pracę, poświęcenie
i serce wkładane każdego dnia w wychowanie przedszkolaków i uczniów.

Pani Dyrektor uhonorowała nauczycieli Nagrodą Dyrektora Zespołu  2017:

 1. P. Domańska Lidia – n-l dyplomowany, mgr wczesnej edukacji,
 2. P. Luciszewska Jolanta – n-l dyplomowany, mgr techniki i matematyki,
 3. P. Przybyłowska Renata  – n-l dyplomowany, mgr wczesnej edukacji,
 4. P. Przywitowska Jolanta n-l mianowany, mgr wczesnej edukacji,
 5. P. Więckowska Anna – n-l dyplomowany, mgr matematyki.

Medal KEN otrzymali:

 1. Bardońska Danuta
 2. Bejtler Małgorzata
 3. Końpa Dorota
 4. Lewandowska Jolanta
 5. Łuba Elżbieta
 6. Wieczorek Anna

Złoty medal za długoletnią służbę dla nauczyciela

 1. Łapka Teresa
 2. Żerańska Bożena

Część artystyczną przygotowali uczniowie pod czujnym okiem p. M. Stefańskiej –Zera. Podczas uroczystości podziękowano p. Barbarze Stęmplińskiej – nauczycielce religii, która przeszła na emeryturę. W „jedynce „ przepracowała 25 lat. Najlepsze życzenia i podziękowania przekazali przedszkolacy, uczniowie, nauczyciele i rodzice.

źródło i fot. ZPO nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x