Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3


Radośnie przebiegał Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie. Były podziękowania i gratulacje dla nauczycieli od władz miasta, dyrekcji i uczniów. Dzięki widowisku przygotowanym pod kierunkiem opiekunów przez tych ostatnich nie zabrakło też dobrego humoru.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W piątek, 13 października 2017r, w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie odbyło się  uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie, składając na ręce dyrektora szkoły list. Następnie życzenia złożyli Jarosław Jabłonowski –  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Burmistrz Miasta Mława –  Sławomir Kowalewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców –  Magdalena Miecznikowska. Podsumowaniem wszystkich życzeń był koncert fortepianowy w wykonaniu Amelii Dzięgielewskiej i Kamila Sobocińskiego.

Po części oficjalnej społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich obecnych na  artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli – słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Goście mieli okazję obejrzeć widomości telewizyjne z życia nauczycieli, zapoznać się z trendami nauczycielskiej mody oraz uczestniczyć w zebraniu z rodzicami. Do życzeń dołączyli się również najmłodsi, umilając występ piosenkami i wierszykami. Młodzi artyści swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych.

Źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500