Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3


Radośnie przebiegał Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie. Były podziękowania i gratulacje dla nauczycieli od władz miasta, dyrekcji i uczniów. Dzięki widowisku przygotowanym pod kierunkiem opiekunów przez tych ostatnich nie zabrakło też dobrego humoru.


W piątek, 13 października 2017r, w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie odbyło się  uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie szkoły wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie, składając na ręce dyrektora szkoły list. Następnie życzenia złożyli Jarosław Jabłonowski –  dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, Burmistrz Miasta Mława –  Sławomir Kowalewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców –  Magdalena Miecznikowska. Podsumowaniem wszystkich życzeń był koncert fortepianowy w wykonaniu Amelii Dzięgielewskiej i Kamila Sobocińskiego.

Po części oficjalnej społeczność uczniowska zaprosiła wszystkich obecnych na  artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli – słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Goście mieli okazję obejrzeć widomości telewizyjne z życia nauczycieli, zapoznać się z trendami nauczycielskiej mody oraz uczestniczyć w zebraniu z rodzicami. Do życzeń dołączyli się również najmłodsi, umilając występ piosenkami i wierszykami. Młodzi artyści swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych.

Źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x