Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dużo dużo zdrowia i uśmiechu uliczny grajek życzy


Czy wrzucisz mu jakiś datek, czy nie, zagra dla Ciebie na akordeonie skoczną melodię i życzyć  będzie zdrowia i uśmiechu. Niecodziennie trafia się taka okazja. Na pewno jednak dzisiaj i na pewno tylko w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W okolicach Starego Rynku, parku i hali targowej napotkać dziś możesz ulicznego grajka. Czasem już z daleka usłyszysz melodię akordeonu. Uwagę przechodniów przyciąga też niezwykły strój muzyka. Barwna czapka, parasolka, do akordeonu i pleców grajka zamocowane plansze z wypisanymi życzeniami uśmiechu na co dzień, radości w życiu i spełnienia marzeń. Pod brodą tabliczka z nieco przewrotną maksymą, że od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. Nikt nie pyta skąd się wziął i jak długo zagości. Wzbudził jednak sympatię przechodniów, bo ci i raz ktoś tam jakąś monetę mu wrzuci.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500