Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dużo dużo zdrowia i uśmiechu uliczny grajek życzy


Czy wrzucisz mu jakiś datek, czy nie, zagra dla Ciebie na akordeonie skoczną melodię i życzyć  będzie zdrowia i uśmiechu. Niecodziennie trafia się taka okazja. Na pewno jednak dzisiaj i na pewno tylko w Mławie.

KSP Mława nabór

W okolicach Starego Rynku, parku i hali targowej napotkać dziś możesz ulicznego grajka. Czasem już z daleka usłyszysz melodię akordeonu. Uwagę przechodniów przyciąga też niezwykły strój muzyka. Barwna czapka, parasolka, do akordeonu i pleców grajka zamocowane plansze z wypisanymi życzeniami uśmiechu na co dzień, radości w życiu i spełnienia marzeń. Pod brodą tabliczka z nieco przewrotną maksymą, że od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. Nikt nie pyta skąd się wziął i jak długo zagości. Wzbudził jednak sympatię przechodniów, bo ci i raz ktoś tam jakąś monetę mu wrzuci.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz