Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dużo dużo zdrowia i uśmiechu uliczny grajek życzy


Czy wrzucisz mu jakiś datek, czy nie, zagra dla Ciebie na akordeonie skoczną melodię i życzyć  będzie zdrowia i uśmiechu. Niecodziennie trafia się taka okazja. Na pewno jednak dzisiaj i na pewno tylko w Mławie.


W okolicach Starego Rynku, parku i hali targowej napotkać dziś możesz ulicznego grajka. Czasem już z daleka usłyszysz melodię akordeonu. Uwagę przechodniów przyciąga też niezwykły strój muzyka. Barwna czapka, parasolka, do akordeonu i pleców grajka zamocowane plansze z wypisanymi życzeniami uśmiechu na co dzień, radości w życiu i spełnienia marzeń. Pod brodą tabliczka z nieco przewrotną maksymą, że od muzyki piękniejsza jest tylko cisza. Nikt nie pyta skąd się wziął i jak długo zagości. Wzbudził jednak sympatię przechodniów, bo ci i raz ktoś tam jakąś monetę mu wrzuci.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x