Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Regularni aż do bólu. Dwa gole w każdej połowie


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wyjazd do Łomianek przyniósł piłkarzom Mławianki wiele radości.  Świętowali czwarte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach czwartej ligi. Na listę strzelców wpisało się czterech zawodników, na czele z najlepszym strzelcem naszego zespołu w tym sezonie, Michałem Stryjewskim.

Szczególnie trener Zbigniew Kaczmarek mógł być zadowolony z trafienia Krzysztofa Filipka. Ten doświadczony napastnik miał od początku rozgrywek problemy z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich. Sezon zaczął w wyjściowym składzie, ale szybko zasiadł wśród rezerwowych. Tak było także w sobotnie przedpołudnie – miejsce atakującego w podstawowej „jedenastce” zajął Szymon Masiak.

Na boisku pojawił się po godzinie gry. Trener przekonał się szybko, że warto mu było zaufać. W 72. minucie dopadł do piłki zagranej przez Krzysztofa Dąbkowskiego i strzałem z pięciu metrów wyprowadził naszych zawodników na prowadzenie.

Przy wyniku 3:2, losy pojedynku nie były jeszcze rozstrzygnięte. Na szczęście parę chwil później kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Stryjewski. Piłka wylądowała idealnie w górnym rogu bramki.

Zacięta walka toczyła się już w pierwszej połowie. Jako pierwsi z gola cieszyli się gospodarze, ale nasza drużyna okazała się bezlitosna. Najpierw Nazar Litun, a potem Masiak (asysta Lituna) popisali się skutecznymi próbami.

Kolejny mecz Mławianka rozegra w sobotę 21 października w Raciążu. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14.

KS Łomianki – MKS Mławianka Mława 2:4 (1:2)

Mławianka: Serowiec – Radziszewski, Naczas, Drzewiecki, Dąbkowski, Litun, Rogalski, Stryjewski, Wróblewski (75. Samluk), Tomczak, Masiak (65. Filipek)

XI kolejka (14-15 października): Pogoń – Błękitni, Mazovia – Korona 3:2, Dolcan – Przasnysz 1:1, Ciechanów – Drukarz 1:2, Bug – Huragan 0:3, Wisła II – Mazur, Łomianki – Mławianka 2:4, Ożarowianka – pauza

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
kos

Przepraszam redakcję 🙂 Tabela nie jest aktualna w tym artykule. Nie są dodane punkty wszystkim zespołom. Jesteśmy na 5 miejscu.
Sorry raz jeszcze …Pozdrawiam