Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Regularni aż do bólu. Dwa gole w każdej połowieWyjazd do Łomianek przyniósł piłkarzom Mławianki wiele radości.  Świętowali czwarte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach czwartej ligi. Na listę strzelców wpisało się czterech zawodników, na czele z najlepszym strzelcem naszego zespołu w tym sezonie, Michałem Stryjewskim.

Szczególnie trener Zbigniew Kaczmarek mógł być zadowolony z trafienia Krzysztofa Filipka. Ten doświadczony napastnik miał od początku rozgrywek problemy z dochodzeniem do sytuacji strzeleckich. Sezon zaczął w wyjściowym składzie, ale szybko zasiadł wśród rezerwowych. Tak było także w sobotnie przedpołudnie – miejsce atakującego w podstawowej „jedenastce” zajął Szymon Masiak.

Na boisku pojawił się po godzinie gry. Trener przekonał się szybko, że warto mu było zaufać. W 72. minucie dopadł do piłki zagranej przez Krzysztofa Dąbkowskiego i strzałem z pięciu metrów wyprowadził naszych zawodników na prowadzenie.

Przy wyniku 3:2, losy pojedynku nie były jeszcze rozstrzygnięte. Na szczęście parę chwil później kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Stryjewski. Piłka wylądowała idealnie w górnym rogu bramki.

Zacięta walka toczyła się już w pierwszej połowie. Jako pierwsi z gola cieszyli się gospodarze, ale nasza drużyna okazała się bezlitosna. Najpierw Nazar Litun, a potem Masiak (asysta Lituna) popisali się skutecznymi próbami.

Kolejny mecz Mławianka rozegra w sobotę 21 października w Raciążu. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14.

KS Łomianki – MKS Mławianka Mława 2:4 (1:2)

Mławianka: Serowiec – Radziszewski, Naczas, Drzewiecki, Dąbkowski, Litun, Rogalski, Stryjewski, Wróblewski (75. Samluk), Tomczak, Masiak (65. Filipek)

XI kolejka (14-15 października): Pogoń – Błękitni, Mazovia – Korona 3:2, Dolcan – Przasnysz 1:1, Ciechanów – Drukarz 1:2, Bug – Huragan 0:3, Wisła II – Mazur, Łomianki – Mławianka 2:4, Ożarowianka – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kos
kos
5 lata temu

Przepraszam redakcję 🙂 Tabela nie jest aktualna w tym artykule. Nie są dodane punkty wszystkim zespołom. Jesteśmy na 5 miejscu.
Sorry raz jeszcze …Pozdrawiam

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x