Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Płońska policja poszukuje 74-letniego Waldemara Staniaszek


Płońska policja poszukuje 74-letniego Waldemara Staniaszek zam. Płońsk.  Mężczyzna wczoraj przed. godz. 14:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.  Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.  

KSP Mława nabór

Waldemar Staniaszek  lat 74 zam. Płońsk w dniu  15 października br.  około godz. 14:00  wyszedł ze swojego mieszkania i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu i  waży ok. 80 kg. Włosy ma krótkie, siwe, czesane do góry, a oczy jasne. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w białą koszulę i kapcie koloru granatowego. Brak jest informacji co jeszcze zaginiony mógł założyć na siebie w chwili wyjścia z domu. Mężczyzna  jest chory na zespół otępienny, przez co miewa zaniki pamięci. Dodatkowo jest po udarze, przez co w charakterystyczny sposób pociąga lewą nogę.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania prowadzone przez KPP w Płońsku przy udziale strażaków z  KP PSP Płońsk nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Waldemara Staniaszek o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23) 662 15 00 lub (23) 662 15 50,

Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

źródło i fot. KPP Płońsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz