Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nietrzeźwy kierowca miał w samochodzie narkotyki


W niedzielę, chwilę po godz. 7:00 rano na ul. Stary Rynek w Mławie interweniujący patrol policji zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna zatrzymał swój samochód marki VW Passat na ulicy, przy parkingu i zasnął za kierownicą.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Samochód miał włączony silnik, kierowca sprawiał wrażenie nieprzytomnego, był zamknięty od środka. Udało się go docucić dopiero po tym jak policjanci wybili szybę w aucie. W samochodzie policjanci odnaleźli także jedną porcję narkotyków. Zatrzymanym okazał się 29- letni mieszkaniec Mławy.  Od mężczyzny pobrano krew do badań na obecność środków odurzających. Ponadto zatrzymany miał w organizmie ponad promil alkoholu. W czasie czynności wykonywanych przez policjantów ruchu drogowego, był agresywny. Został obezwładniony i osadzony w mławskim areszcie. Stracił także prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.  

st.asp. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
szok

Dobrze, że nic innej osobie czy dziecku nie stało się przez tak nieodpowiedzialnego faceta.Kto pozwolił mu prowadzić w takim stanie ! Masakra….

Hi Download this amazing app https://play.google.c

No proszę matołków nie brakuje