Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Miasto rozstrzygnęło konkurs fotograficzny. Laureaci czekają na nagrody


Na fotograficzny konkurs bitewny wpłynęły trzy zdjęcia dokumentujące tegoroczne działania rekonstruktorów na polu bitwy pod Mławą w Uniszkach Zawadzkich 26 sierpnia.

KSP Mława nabór

Zdaniem komisji składającej się z pracowników Urzędu Miasta Mława, pracą wyróżniającą się pod względem kompozycji, przekazu emocji oraz klimatu X Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą, jest fotografia autorstwa Wojciecha Józefowicza.

Dwa pozostałe, także interesujące zdjęcia, przesłały do ratusza Justyna Iglewska i Dominika Mirowska. – Gratuluję autorom pasji fotograficznej i życzę kolejnych udanych  prac – mówi burmistrz Sławomir Kowalewski.

Po nagrody (m.in. albumy „Mława – Twoje miejsce, Twój czas” i koszulki bitewne) Burmistrz Miasta Mława zaprasza zwycięzców do ratusza (pok. nr 6).

Uwaga! Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego zostało przesunięte, ze względu na oczekiwanie na nową partię okolicznościowych koszulek bitewnych.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz