Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miasto rozstrzygnęło konkurs fotograficzny. Laureaci czekają na nagrody


Na fotograficzny konkurs bitewny wpłynęły trzy zdjęcia dokumentujące tegoroczne działania rekonstruktorów na polu bitwy pod Mławą w Uniszkach Zawadzkich 26 sierpnia.


Zdaniem komisji składającej się z pracowników Urzędu Miasta Mława, pracą wyróżniającą się pod względem kompozycji, przekazu emocji oraz klimatu X Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą, jest fotografia autorstwa Wojciecha Józefowicza.

Dwa pozostałe, także interesujące zdjęcia, przesłały do ratusza Justyna Iglewska i Dominika Mirowska. – Gratuluję autorom pasji fotograficznej i życzę kolejnych udanych  prac – mówi burmistrz Sławomir Kowalewski.

Po nagrody (m.in. albumy „Mława – Twoje miejsce, Twój czas” i koszulki bitewne) Burmistrz Miasta Mława zaprasza zwycięzców do ratusza (pok. nr 6).

Uwaga! Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego zostało przesunięte, ze względu na oczekiwanie na nową partię okolicznościowych koszulek bitewnych.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x