Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto rozstrzygnęło konkurs fotograficzny. Laureaci czekają na nagrody


Na fotograficzny konkurs bitewny wpłynęły trzy zdjęcia dokumentujące tegoroczne działania rekonstruktorów na polu bitwy pod Mławą w Uniszkach Zawadzkich 26 sierpnia.


Zdaniem komisji składającej się z pracowników Urzędu Miasta Mława, pracą wyróżniającą się pod względem kompozycji, przekazu emocji oraz klimatu X Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą, jest fotografia autorstwa Wojciecha Józefowicza.

Dwa pozostałe, także interesujące zdjęcia, przesłały do ratusza Justyna Iglewska i Dominika Mirowska. – Gratuluję autorom pasji fotograficznej i życzę kolejnych udanych  prac – mówi burmistrz Sławomir Kowalewski.

Po nagrody (m.in. albumy „Mława – Twoje miejsce, Twój czas” i koszulki bitewne) Burmistrz Miasta Mława zaprasza zwycięzców do ratusza (pok. nr 6).

Uwaga! Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego zostało przesunięte, ze względu na oczekiwanie na nową partię okolicznościowych koszulek bitewnych.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x