Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek w Alejach Piłsudskiego. Trzy osoby w szpitalu. Aktualizacja


W Alejach Piłsudskiego na wysokości piekarni, około godziny 17:45 zderzyły się osobowe Audi i Renault. Troje pasażerów zostało poszkodowanych i zabranych do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy z JRG Mława. Policja ustala okoliczności zdarzenia.


Aktualizacja 16.10.2016

-Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranne zostały 3 osoby. Do wypadku doszło 14 października o godz. 17:50 w Alei Piłsudskiego, w Mławie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault Scenic, 60 – letni mieszkaniec Mławy, jadąc Al. Piłsudskiego w kierunku Wólki, skręcił w lewo, wymuszając pierwszeństwo jadącemu z naprzeciwka  audi A6, którym kierował 33-letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku tego zdarzenia do szpitala w Mławie przewiezieni zostali obaj kierowcy oraz pasażerka z Renault. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje o ostrożność – nieustąpienie  pierwszeństwa przejazdu, to jedna z głównych przyczyn niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Włączając się do ruchu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej lub wykonując manewr skrętu w lewo, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Chwila nieuwagi lub brawury może zakończyć się tragicznie.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x