Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ślubowanie pierwszoklasistów z SP nr 7


Piątek 13 października to bardzo uroczysty dzień dla 111 uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 7 im. Zuzanny Morawskiej. W tym dniu przed szkolnym sztandarem złożyli ślubowanie i zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów tej szkoły.


Zanim jednak nastąpił ten uroczysty moment, pierwszoklasiści wszystkich pięciu oddziałów pochwalili się przez zgromadzonymi na sali starszymi koleżankami i kolegami oraz rodzicami, nowymi wierszykami, których już się nauczyli w pierwszych tygodniach nauki.

Wraz z panią wicedyrektor wzruszająco wyrecytowali „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy rozpoczynający się od słów  – „Kto ty jesteś? Polak mały …”. A potem, po złożonym ślubowaniu, przyszedł moment uroczystego pasowania na ucznia. W uroczystym dniu nie zabrakło też prezentów – klasy otrzymały je z rąk dyrektora Mariusza Lempka oraz przewodniczącej rady rodziców.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x