Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ślubowanie pierwszoklasistów z SP nr 7


Piątek 13 października to bardzo uroczysty dzień dla 111 uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 7 im. Zuzanny Morawskiej. W tym dniu przed szkolnym sztandarem złożyli ślubowanie i zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów tej szkoły.

KSP Mława nabór

Zanim jednak nastąpił ten uroczysty moment, pierwszoklasiści wszystkich pięciu oddziałów pochwalili się przez zgromadzonymi na sali starszymi koleżankami i kolegami oraz rodzicami, nowymi wierszykami, których już się nauczyli w pierwszych tygodniach nauki.

Wraz z panią wicedyrektor wzruszająco wyrecytowali „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy rozpoczynający się od słów  – „Kto ty jesteś? Polak mały …”. A potem, po złożonym ślubowaniu, przyszedł moment uroczystego pasowania na ucznia. W uroczystym dniu nie zabrakło też prezentów – klasy otrzymały je z rąk dyrektora Mariusza Lempka oraz przewodniczącej rady rodziców.

JK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz