Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Dzień Edukacji Narodowej: Serdeczne życzenia dla Nauczycieli


14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione zostało 27 kwietnia 1972 r. i określone ustawą Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela, od 1982 roku na mocy ustawy  jako Dzień Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu mamy okazję wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom i mentorom. 

Słoneczne ogrody Mława

Redakcja Codziennika dołącza się do życzeń – wszystkiego najlepszego dla nauczycieli, pedagogów i wychowawców, a także pracowników placówek oświatowych.

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Nauczyciel

Dziękuję w imieniu nauczycieli za życzenia

Xml

Ciekawe dlaczego większość nauczycieli nie potrafi nauczać w szkole ale jak dają korki to potrafią nauczać. Hmm jakie to jest dziwne

Gość

ŻYCZĘ IM LEPSZEGO MINISTRA

Gość

Życzę im również lepszego ministra