Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Edukacji Narodowej: Serdeczne życzenia dla Nauczycieli


14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione zostało 27 kwietnia 1972 r. i określone ustawą Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela, od 1982 roku na mocy ustawy  jako Dzień Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu mamy okazję wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom i mentorom. 


Redakcja Codziennika dołącza się do życzeń – wszystkiego najlepszego dla nauczycieli, pedagogów i wychowawców, a także pracowników placówek oświatowych.

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu

Dziękuję w imieniu nauczycieli za życzenia

Xml
Xml
5 lata temu

Ciekawe dlaczego większość nauczycieli nie potrafi nauczać w szkole ale jak dają korki to potrafią nauczać. Hmm jakie to jest dziwne

Gość
Gość
5 lata temu

ŻYCZĘ IM LEPSZEGO MINISTRA

Gość
Gość
5 lata temu

Życzę im również lepszego ministra

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x