Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień Edukacji Narodowej: Serdeczne życzenia dla Nauczycieli


14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione zostało 27 kwietnia 1972 r. i określone ustawą Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela, od 1982 roku na mocy ustawy  jako Dzień Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu mamy okazję wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom i mentorom. 

KSP Mława nabór

Redakcja Codziennika dołącza się do życzeń – wszystkiego najlepszego dla nauczycieli, pedagogów i wychowawców, a także pracowników placówek oświatowych.

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Dzień Edukacji Narodowej: Serdeczne życzenia dla Nauczycieli"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Nauczyciel
Gość

Dziękuję w imieniu nauczycieli za życzenia

Xml
Gość

Ciekawe dlaczego większość nauczycieli nie potrafi nauczać w szkole ale jak dają korki to potrafią nauczać. Hmm jakie to jest dziwne

Gość
Gość

ŻYCZĘ IM LEPSZEGO MINISTRA

Gość
Gość

Życzę im również lepszego ministra

wpDiscuz