Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Drin Team na czele. FC Kępa wicemistrzem


Tegoroczna odsłona nocnego turnieju o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u potoczyła się pod dyktando reprezentantów Drin Team. Nie tylko sięgnęli po główne trofeum, dodatkowo Maciej Jeziorski odebrał statuetkę dla najlepszego gracza imprezy.

KSP Mława nabór

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich edycji, zawody zostały podzielone na dwa dni. Jednak opady deszczu sprawiły, że gro pojedynków zostało rozegranych w ciągu jednego. Szósty października okazał się się szczęśliwy dla zawodników wspomnianego na wstępie Drin Team-u. Choć faworytem do głównego trofeum nie byli.

Tradycyjnie najwyżej oceniane były akcje Oldboyów. Nie tylko przez fakt, że bronili tytułu wywalczonego przed rokiem. To silna ekipa, mająca w swoim składzie zawodników o bogatym doświadczeniu ligowym. Jednak w piątkowe popołudnie ich forma była daleka od idealnej. W grupie przegrali 1:4 z Jokerem, a w półfinale przegrali po serii rzutów karnych z przyszłymi zwycięzcami. Ostatecznie finiszowali na trzeciej pozycji.

W finale doszło do pojedynku Drin Team-u z FC Kępa. Ciekawych akcji nie zabrakło, ale padł tylko jeden gol. Do bramki trafili reprezentanci pierwszej z wymienionych drużyn. Wznieśli główne trofeum, dodatkowo powody do radości miał przy okazji Jeziorski. Najlepszym bramkarzem zmagań uznano Marcina Wacha (FC Kępa). Natomiast królem strzelców z czterema golami na koncie został Andrzej Karpiński  (Oldboye).

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz