Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Drin Team na czele. FC Kępa wicemistrzem


Tegoroczna odsłona nocnego turnieju o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u potoczyła się pod dyktando reprezentantów Drin Team. Nie tylko sięgnęli po główne trofeum, dodatkowo Maciej Jeziorski odebrał statuetkę dla najlepszego gracza imprezy.Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich edycji, zawody zostały podzielone na dwa dni. Jednak opady deszczu sprawiły, że gro pojedynków zostało rozegranych w ciągu jednego. Szósty października okazał się się szczęśliwy dla zawodników wspomnianego na wstępie Drin Team-u. Choć faworytem do głównego trofeum nie byli.

Tradycyjnie najwyżej oceniane były akcje Oldboyów. Nie tylko przez fakt, że bronili tytułu wywalczonego przed rokiem. To silna ekipa, mająca w swoim składzie zawodników o bogatym doświadczeniu ligowym. Jednak w piątkowe popołudnie ich forma była daleka od idealnej. W grupie przegrali 1:4 z Jokerem, a w półfinale przegrali po serii rzutów karnych z przyszłymi zwycięzcami. Ostatecznie finiszowali na trzeciej pozycji.

W finale doszło do pojedynku Drin Team-u z FC Kępa. Ciekawych akcji nie zabrakło, ale padł tylko jeden gol. Do bramki trafili reprezentanci pierwszej z wymienionych drużyn. Wznieśli główne trofeum, dodatkowo powody do radości miał przy okazji Jeziorski. Najlepszym bramkarzem zmagań uznano Marcina Wacha (FC Kępa). Natomiast królem strzelców z czterema golami na koncie został Andrzej Karpiński  (Oldboye).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500