Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Na osiedlach Andersa i Wólka firma projektowa skonsultuje z mieszkańcami położenia przykanalikówBurmistrz Miasta Mława informuje, że w związku z pracami projektowymi kanalizacji sanitarnej na terenie osiedli Andersa i Wólka, mieszkańców odwiedzają przedstawiciele Zakładu Techniki Sanitarnej INSTECH z Cekanowa. Wizyty mają na celu ustalenie optymalnego położenia przykanalików między kolektorami a posesjami.

Przedsiębiorstwo wygrało przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej inwestycji. Jego pracownicy wraz z mieszkańcami wspomnianych osiedli będą ustalać, w którym miejscu najlepiej będzie zaprojektować przykanalik. Odpowiednia lokalizacja pozwoli zminimalizować ponoszone przez mieszkańców koszty podłączenia się do sieci. – Proszę o wspólne ustalanie szczegółów i przemyślane podejmowanie decyzji w tym zakresie – apeluje burmistrz Sławomir Kowalewski.

Przypomnijmy, że projekt ma objąć ponad 19 kilometrów kanalizacji sanitarnej z kolektorem tłocznym oraz grawitacyjnym, i będzie drugim, pod względem rozmiarów przedsięwzięciem w sektorze gospodarki ściekowej realizowanym przez miasto Mława (obecnie trwa budowa prawie 20 kilometrów sieci na terenie aglomeracji Mława). Inwestycja obejmie ulice: odnogę ul. Gdyńskiej, Gdyńską, Turystyczną, odnogę od Żuromińskiej, Żuromińską, Dworcową, Krótką, Moniuszki, Niską, Ceglaną, Łączną, Krótką, Małą, Ciasną, Niecałą, Batorego, Grzybową, Batalionów Chłopskich i jej odnogi, Batorego, Kolejową, Podmiejską, Szreńską i jej odgałęzienia oraz Płońską i drogi, które nie były ujęte w pierwotnej koncepcji, a obecnie istnieją.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu

Jak zrobią to uwierzę

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Bardzo krótka wypowiedź, ale jakże bardzo realnie obrazująca wszystkie poczynania ratusza – obietnic coraz więcej a ich realizacji niestety nie widać.
Burmistrz przeznacza jakieś grosze na budżet obywatelski, ludzie robią projekty, głosują wybierają, cieszą się, ale jak widać też są to gruszki na wierzbie

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x