Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Akcja „Przerwa na wspólne czytanie”. Głosuj na mławską bibliotekę


Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie bierze udział w ogólnopolskiej akcji Kinder Mleczna Kanapka „Przerwa na wspólne czytanie”. Placówki, które dostaną największą liczbę głosów otrzymają pakiety książek. 20 najlepszych bibliotek otrzyma zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, 100 kolejnych zestawy 50 książek.

Słoneczne ogrody Mława

Aby zagłosować na bibliotekę należy kliknąć w link https://www.wspolneczytanie.pl/konto, zarejestrować się (rejestracja przebiega błyskawicznie, link do aktywacji konta przeważnie wpada do spamu) oraz wyszukać naszą bibliotekę na liście. Dziennie można oddać jeden głos.

Głosowanie trwa do 31 października 2017 r.

Liczymy na Wasze głosy Drodzy Czytelnicy!

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Krzysztof

Świetna akcja. Głosujmy! Konkurencja jest duża, ale mamy szansę. Wczoraj byliśmy jeszcze na miejscu 620-którymś, dziś już było 599. Gdyby tak codziennie ta lokata podwyższała się o kilkadziesiąt miejsc, moglibyśmy dobić do szczytu. Ale trzeba ostro glosować. Także do dzieła!

Czytelniczka codzienniczka

Głos oddany, postaram się codziennie, o ile nie zapomnę, hihi. Głosujmy na mławską bibliotekę!! <3