Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

AKTUALIZACJA: Wypadek na „siódemce” pod Strzegowem


Na krajowej „siódemce” na wysokości miejscowości Konotopa doszło do  zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.  „Siódemka” jest nieprzejezdna, policja organizuje objazdy miejsca wypadku. Samochodem osobowym podróżowały trzy osoby, dwie  z nich trafiły do szpitala, kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.


Działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo i Niedzbórz.

red.

AKTUALIZACJA: 13. 10. 2017 r. 

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku na drodze krajowej K7 w rejonie miejscowości Strzegowo. W zdarzeniu ucierpiały 2 osoby.

Do wypadku doszło 12 października, o godz. 13:47. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki Suzuki Grand Vitara, 70-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, jadąc drogą krajową K7 w kierunku Mławy, nie zachował należytej ostrożności podczas manewru zawracania. W związku z powyższym doprowadził do zdarzenia z samochodem ciężarowym marki Scania poruszającym się w tym samym kierunku, którym kierował 52-letni mieszkaniec województwa śląskiego. W wyniku zaistniałego zdarzenia obrażenia ciała odnieśli kierowca oraz pasażerka samochodu marki Suzuki. Poszkodowanych przewieziono do szpitali w Ciechanowie i Mławie. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Apelujemy do kierujących samochodami o patrzenie w lusterka i odpowiednio wczesne sygnalizowanie wykonywania manewrów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni.

źródło: KPP Mława/mł. asp. Aneta Prusik

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
gość
Gość
gość

już jest. opel astar

Mirek
Gość
Mirek

Skoda wjechała w tył audi

aro
Gość
aro

A gdzie skodzinka nasza na WPZ…. he he he nie dojechała????

Mariusz
Gość
Mariusz

pewnie cię dojechała nie raz skoro tak za nią tęsknisz………..ale spokojna twoja rozczochrana już niedługo bmw ma być do ścigania przestępców drogowych

marek
Gość
marek

teraz ja ich zaskocze w nieoznakowanym wozie policyjnym

Gosc
Gość
Gosc

Skodzianka rozbita, to i nie przyjechala.