Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szkoła Podstawowa nr 3. Integracji klas IV ciąg dalszy


Uczniowie klas IV wraz z wychowawcami wybrali się do kręgielni Planeta.  Początkowo rzuty kulą były trochę trudne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach czwartoklasistów pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Grupy podzielone na  zespoły rozgrywały na każdym stanowisku turniej zapoznając się z różnymi  systemami gry.

KSP Mława nabór

Dwie godziny gry szybko minęły. Uczniowie mieli możliwość poznawania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych, a po rozegraniu wszystkich turniejów wyłonieni zostali najlepsi uczniowie, którym zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz