Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Szkoła Podstawowa nr 3. Integracji klas IV ciąg dalszy


Uczniowie klas IV wraz z wychowawcami wybrali się do kręgielni Planeta.  Początkowo rzuty kulą były trochę trudne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach czwartoklasistów pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Grupy podzielone na  zespoły rozgrywały na każdym stanowisku turniej zapoznając się z różnymi  systemami gry.

Słoneczne ogrody Mława

Dwie godziny gry szybko minęły. Uczniowie mieli możliwość poznawania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania w miejscach publicznych, a po rozegraniu wszystkich turniejów wyłonieni zostali najlepsi uczniowie, którym zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500