Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wizyta dzielnicowego. Dobre rady o bezpiecznej drodze do szkoły dla najmłodszych


W ostatnich dniach września odwiedził Szkołę Podstawową im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu K. Pan Piotr Biedrzycki, który jest dzielnicowym na terenie  gminy Lipowiec Kościelny. Spotkał się on z najmłodszymi uczniami klasy 0 i klas I-III, którym udzielił kilku ważnych i dobrych rad o zachowaniu się i poruszaniu po drodze, zachowaniu się w szkole i w innych różnych niebezpiecznych sytuacjach.


Ponadto odbyła się lekcja w terenie mająca na celu przypomnienie i naukę dla najmłodszych jak należy przechodzić przez jezdnię po pasach.

Myślę, że każdy uczeń teraz już wie, że jego bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od niego samego. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznej drogi do szkoły i bezpiecznych powrotów z niej do domu.

źródło i fot. SP w Lipowcu Kościelnym

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x