Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ponad półmetrowy szczupak okrasą mistrzostw


11 seniorów i 6 juniorów wzięło udział w pierwszej turze Mistrzostw Koła PZW Mława. Zawody odbyły się w niedzielę 8 października na mławskim Zalewie Ruda. Jest to I Tura Mistrzostw Koła w wędkarstwie spinningowym.

KSP Mława nabór

Zbiórka zawodników miała miejsce przy budynku Rybaczówki o godz. 7.30. Po kilkugodzinnej walce wśród seniorów najlepszy był Krzysztof Sobotka, a zwycięskim juniorem został Łukasz Kowalski. Złowił   on też największą rybę zawodów – 58 centymetrowego szczupaka. Po zakończeniu zmagań wręczono puchary i dyplomy, a zawodnicy dzielili się swoimi spostrzeżeniami przy kiełbasce z grilla. Druga tura mistrzostw odbędzie się 5 listopada na Zalewie Ruda.
– Finałowa tura będzie połączona z I Spinningowym Memoriałem im. Marka Milewskiego. Serdecznie zapraszamy – mówi Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława.

źródło i fot. Koło PZW Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Ponad półmetrowy szczupak okrasą mistrzostw"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gość
Gość

Gratulacje! 🙂

Romek
Gość

FILC RULES

wpDiscuz