Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Owocowe przysmaki w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie


„Witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki…”- pod takim hasłem uczniowie z klasy I , pracowali nad przygotowaniem pysznych, zdrowych i bogatych w witaminy szaszłyków owocowych. Dzięki dobremu przygotowaniu, sami obierali, kroili i tworzyli kompozycje owocowe.


Podczas krojenia owoców, tuż przed nabijaniem ich na patyczki, owoce znikały z miseczek. Finał zajęć był bardzo zachęcający do kosztowania pyszności. Pięknie prezentujące się szaszłyki zapraszały nie tylko wyglądem ale i zapachem do jedzenia.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x