Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie tylko chłopcy marzą by zostać policjantem, bądź strażakiem


W ramach realizacji programu Bezpieczny przedszkolak dzieci z grupy 0a Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie odwiedziły Komendę Policji. Przedszkolaki  przypomniały sobie zasady zachowania się na przejściu dla pieszych oraz poznały znaczenie znaków drogowych. Największym powodzeniem jednak, cieszyła się czapka policyjna i specjalistyczne umundurowanie, które policja wykorzystuje podczas ochrony imprez masowych. Na zakończenie spotkania pani policjantka wręczyła dzieciom kolorowanki i naklejki.


źródło i fot. : ZPO nr 3 w Mławie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x