Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Mława. Peugeot dachował na Grzebskiego


Wczoraj około godziny 9:30 na ulicy Grzebskiego w okolicy sklepu Biedronka doszło do niecodziennej sytuacji. Kierowca jadący osobowym Peugeotem 306 w pewnym momencie doprowadził do dachowania pojazdu. Szczęśliwym trafem przy dachowaniu nie zderzył się z żadnym innym pojazdem ani nie uderzył w przechodniów. Również sami kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Słoneczne ogrody Mława

– 10 października o godzinie 9:47 otrzymaliśmy zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na ulicy Grzebskiego. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. W momencie ich przyjazdu na miejsce zdarzenia, samochód osobowy leżał na dachu. Kierujący jeszcze przed przyjazdem straży o własnych siłach opuścił pojazd.  Nie zachodziła konieczność udzielenia pomocy medycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zneutralizowaniu płynów eksploatacyjnych oraz postawieniu auta na koła. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

oj eryk eryk 🙂

JAJA

kar kar ;0

Gość

100% wina naszych wspaniałych dróg 😉

Gość

Na 100% wina naszych wspaniałych dróg

Kaskader

Prędkość była dobra, tylko zakręt ch**owy 😀

Joko

Mały, ale wariat… 😉