Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wąsosze. Audi kontra ładowarka teleskopowa


W poniedziałek 9 października około godziny 11:30 w miejscowości Wąsosze (gm. Wieczfnia Kościelna) samochód osobowy Audi A3 zderzył się z ładowarką teleskopową. Pasażerka Audi została ranna i trafiła do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

Do zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Wąsosze o godz. 11:30. Kierująca samochodem marki Audi A3 , 19- letnia kobieta, jadąc drogą zderzyła się z wyjeżdżającą z pola ładowarkę teleskopową . Ładowarką kierował 58-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka audi – informuje st.asp Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500