Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lipowiec Kościelny. Odblaskowe gadżety dla pierwszoklasistówW dniu 5 października 2017r. w Szkole Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym, w ramach działań profilaktycznych i edukacyjnych – „Bądź widoczny, bądź bezpieczny ” z uczniami klas pierwszych z terenu całej naszej gminy Lipowiec Kościelny spotkał się Pan Jerzy Nowakowski – dyrektor Szkoły Podstawowej, Pan Jarosław Goschorski – wójt gminy i Pan Jarosław Wielechowski – przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie, który przywiózł pierwszoklasistom z naszej gminy odblaskowe wyprawki. W skład każdej wyprawki wchodziły elementy odblaskowe w formie zawieszek, opaski odblaskowe oraz opaski Led na rękę lub obuwie. Uczniowie również brali udział w krótkiej pogadance na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki otrzymanym gadżetom i radach od gości, każdy pierwszoklasista będzie dobrze widoczny na drodze przez kierowców i wie jak się na niej zachowywać.

źródło i fot. SP w Lipowcu Kościelnym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x