Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Milewski wystąpił w zremisowanym pojedynku


Od kilku miesięcy wychowanek Mławianki Sebastian Milewski reprezentuje barwy pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec. Występy na ligowych boiskach łączy z graniem w barwach młodzieżowych reprezentacji Polski.

Słoneczne ogrody Mława

Najpierw był regularnie powoływany do kadry kraju do lat 19. Uczestniczył nie tylko w meczach towarzyskich – w koszulce z „orzełkiem” zagrał w pojedynkach eliminacyjnych do mistrzostw Europy.

Decydujący turniej młodzi Polacy zaczęli od skromnego triumfu 1:0 nad Turcją. Potem było jednak już tylko gorzej. Porażki z Chorwacją i Portugalią sprawiły, że sen o awansie na czerwcowe finały w Gruzji został brutalnie przerwany. Promocję uzyskali Portugalczycy, którzy w decydującej batalii nie ograniczyli się do samego udziału. Ostatecznie sięgnęli po tytuł kontynentalnego wicemistrza – w finale przegrali 1:2 z rówieśnikami z Anglii.

Mimo niepowodzenia Milewski nie wypadł z kręgu zainteresowania selekcjonerów reprezentacji kraju. We wrześniu otrzymał kolejne powołanie, tyle że do kadry kraju do lat 20. W barwach zespołu prowadzonego przez Dariusza Gęsiora zadebiutował w wyjazdowej konfrontacji z Czechami. Rozegrany w ramach zmagań z cyklu Elite League mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bramki mławianin nie strzelił, ale rozegrał całe spotkanie, oglądając przy okazji żółtą kartkę.

W kolejnym meczu w poniedziałek 9 października Polska zmierzy się w Grodzisku Wielkopolskim z Holandią.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500