Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs fotograficzny „Człowiek w ekonomii społecznej”. Przyjmowanie prac 16.10 – 17.11


fot. pixabay


Wydział ds. ekonomii społecznej i projektów zewnętrznych Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza Konkurs fotograficzny pod hasłem „Człowiek w ekonomii społecznej”. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie trudni się fotografią.

Tematem Konkursu jest „Człowiek w ekonomii społecznej” będący PODMIOTEM ekonomii społecznej i stojący w centrum jej zainteresowania. Pokazanie go w warunkach, w jakich pracuje, spędza czas, doskonali swoje umiejętności zawodowe, wyraża swoje zainteresowania czy pasje – to cel naszego Konkursu.

Zachęcamy Czytelników do przysyłania nam zdjęć na ten temat, każde z nich skrupulatnie obejrzymy i ocenimy. Nagrodami w Konkursie są przepiękne albumy krajoznawcze ufundowane przez Wydawnictwo „Arkady” oraz gadżety przekazane na ten cel przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Dodatkowym wyróżnieniem będzie opublikowanie nadesłanych prac na stronie internetowej projektu:

http://www.es.mcps-efs.pl

oraz profilu ekonomii społecznej na Mazowszu na Facebook-u: https://www.facebook.com/ekonomiaspolecznanamazowszu/

Przyjmowanie prac rozpoczynamy: 16 października br., a zamykamy: 17 listopada 2017r. Wyłonienie zwycięzców: do 15 grudnia br.  A zatem do dzieła!

Z zasadami Konkursu fotograficznego można się zapoznać na stronie:

http://es.mcps-efs.pl/konkurs-fotograficzny-czlowiek-es

źródło: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

Wydział ds. ekonomii społecznej i projektów zewnętrznych

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x