Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! W ten weekend prace modernizacyjne w bankach


fot. Pixabay


Masz konto w Euro Banku, PKO BP, Credit Agricole, ING Banku Śląskiego, Banku Millennium,  mBanku, BGŻ BNP Paribas (Sygma Online)? Możesz mieć kłopot ze skorzystaniem z bankowych usług w ciągu tego weekendu.

Kilka banków na swoich stronach internetowych zapowiedziało na najbliższy weekend przerwy techniczne spowodowane pracami modernizacyjnymi. W ich wyniku klienci będą mieli w określonych godzinach utrudniony dostęp do niektórych bankowych usług on-line, a niekiedy także do bankomatów.

W Euro Banku utrudnienia miały wystąpić  w nocy z 6 na 7 października 2017, czyli z piątku na sobotę, w godzinach 23.35 – 3.00. „W tym czasie korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej nie będzie możliwe – zapowiada bank.

Z kolei Bank PKO BP poinformował, że w sobotę 7 października od godz. 1.00 do godz. 6.00 nie będzie działała zakładka karty, a w niedzielę 8 października od godziny 3.00 do 4.00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO”.

„W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych. Wszystkie karty płatnicze PKO Banku Polskiego będą obsługiwane bez zakłóceń, zarówno w zakresie płatności w sklepach, jak i wypłat z bankomatów” – poinformował bank na stronie.

Credit Agricole w najbliższy weekend zaplanował „przerwę serwisową w pracy naszych systemów informatycznych, niezbędną do podnoszenia jakości obsługi”. „Od godz. 21.00 w sobotę 7 października do godz. 12.00 w niedzielę 8 października wyłączone będą serwisy bankowości elektronicznej CA24 oraz ograniczony zostanie dostęp do produktów i usług naszego banku. Uprzejmie prosimy o wykonanie planowanych płatności i przelewów we wcześniejszym terminie” – informuje bank na swojej stronie. Bank zapewnia jednocześnie, że nie przewiduje utrudnień w korzystaniu z kart płatniczych w sklepach i punktach usługowych, a także przy wypłacie gotówki z bankomatów.

ING Bank Śląski będzie prowadził prace serwisowe w nocy z 7 na 8 października, czyli z soboty na niedzielę, w godzinach od 0.00-5.00.  „W trakcie prowadzonych prac niedostępne będą urządzenia gotówkowe zlokalizowane w placówkach tj. bankomaty i wpłatomaty oraz opłatomaty” – czytamy w  komunikacie banku.

W Banku Millenium w niedzielę 8 października w godzinach 1.00-4.00 będą niedostępne: system Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK oraz internetowe, wpłaty i wypłaty kartami. „Mamy nadzieję przywrócić pełną dostępność wcześniej!” – zapowiada bank na swojej stronie.

W mBanku od piątku 6 października od godz. 20.00 do soboty 7 października do godz. 8.00 nie będzie można zarejestrować nowego profilu zaufanego i podpisać za jego pomocą dokumentów urzędowych.”Utrudnienia wynikają z prowadzonych prac wdrożeniowych” – poinformował bank. Również w środę 11 października br. w godzinach 04.00–05.15 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu z użyciem karty. Dostępna jednak będzie usługa BLIK” – informuje mBank.

BGŻ BNP Paribas zapowiada przerwę w dostępie do usług Sygma Online. System ten jest niedostępny w piątek 6 października od godziny 14.00 do soboty 7 października do godziny 5.00.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Maro
Maro
5 lata temu

dobrze wiedzieć :/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x