Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Znęcał się nad własnymi rodzicami. Już jest aresztowany


fot. ilustracyjne/policja

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Przemoc domowa staje się już od dłuższego czasu poważnym problemem społecznym. Stosują ją rodzice względem dzieci, małżonkowie i partnerzy względem siebie, bywa też, że dzieci wobec rodziców.

Taka właśnie sytuacja miała miejsce w miejscowości Olszewo Bołąki (gm. Stupsk). 45-letni mężczyzna znęcał się tam w sposób wyjątkowo drastyczny na swoimi rodzicami. Sytuacja taka trwała dość długo, Tym razem jednak policja podjęła działania skuteczne. Policyjne postępowanie doprowadziło do zatrzymania sprawcy przemocy. Na wniosek prokuratora rejonowego w Mławie został on tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy.

– Sprawca mieszkał razem z rodzicami. Miał już założoną niebieską kartę. Ze względu na to, że znęcanie przybierało wyjątkowo drastyczny charakter. prokurator wystąpił do sądu o tymczasowe aresztowanie sprawcy na okres dwóch miesięcy. Sąd rejonowy w Mławie przychylił się do tego wniosku. Sprawca został aresztowany – podaje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500