Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Znęcał się nad własnymi rodzicami. Już jest aresztowany


fot. ilustracyjne/policja

KSP Mława nabór

Przemoc domowa staje się już od dłuższego czasu poważnym problemem społecznym. Stosują ją rodzice względem dzieci, małżonkowie i partnerzy względem siebie, bywa też, że dzieci wobec rodziców.

Taka właśnie sytuacja miała miejsce w miejscowości Olszewo Bołąki (gm. Stupsk). 45-letni mężczyzna znęcał się tam w sposób wyjątkowo drastyczny na swoimi rodzicami. Sytuacja taka trwała dość długo, Tym razem jednak policja podjęła działania skuteczne. Policyjne postępowanie doprowadziło do zatrzymania sprawcy przemocy. Na wniosek prokuratora rejonowego w Mławie został on tymczasowo aresztowany na okres dwóch miesięcy.

– Sprawca mieszkał razem z rodzicami. Miał już założoną niebieską kartę. Ze względu na to, że znęcanie przybierało wyjątkowo drastyczny charakter. prokurator wystąpił do sądu o tymczasowe aresztowanie sprawcy na okres dwóch miesięcy. Sąd rejonowy w Mławie przychylił się do tego wniosku. Sprawca został aresztowany – podaje Prokurator Rejonowy w Mławie Marcin Bagiński.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz