Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wiadomość sprzed kilku minut. Wypadek koło Dozin – aktualizacja


Dziś około godziny 11:15 na drodze powiatowej Mława – Szreńsk, kilkaset metrów za Dozinami zderzyły się niemal czołowo dwa samochody osobowe – Nissan i Mazda. Droga chwilowo pozostaje zablokowana.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Działania ratownicze podjęły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Kowalewa. Na miejscu są też dwie karetki pogotowia, ratownicy medyczni udzielają pierwszej pomocy. Policja ustala jak doszło do zderzenia tych pojazdów. Droga w tej chwili jest zablokowana – informuje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

Aktualizacja 09.10.2017

-Do zdarzenia doszło w piątek, o godz. 10:40, na prostym odcinku drogi relacji Mława – Szreńsk, w pobliżu miejscowości Doziny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Nissan Navara, 19- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Szreńska, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Mazda. Mazdą kierował 50-letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku wypadku obrażeń doznał kierowca mazdy oraz pasażer nissana. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierujący byli trzeźwi. Trwają czynności policji – informuje KPP Mława.

red.

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Aaassa

Nie sunie się 1 i 2 i gotowe