Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PWSZ Ciechanów życzenia dla maturzystów 2019
Logo
meblolux

Wiadomość sprzed kilku minut. Wypadek koło Dozin – aktualizacja


Dziś około godziny 11:15 na drodze powiatowej Mława – Szreńsk, kilkaset metrów za Dozinami zderzyły się niemal czołowo dwa samochody osobowe – Nissan i Mazda. Droga chwilowo pozostaje zablokowana.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


– Działania ratownicze podjęły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Kowalewa. Na miejscu są też dwie karetki pogotowia, ratownicy medyczni udzielają pierwszej pomocy. Policja ustala jak doszło do zderzenia tych pojazdów. Droga w tej chwili jest zablokowana – informuje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

Aktualizacja 09.10.2017

-Do zdarzenia doszło w piątek, o godz. 10:40, na prostym odcinku drogi relacji Mława – Szreńsk, w pobliżu miejscowości Doziny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Nissan Navara, 19- letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Szreńska, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Mazda. Mazdą kierował 50-letni mieszkaniec pow. mławskiego. W wyniku wypadku obrażeń doznał kierowca mazdy oraz pasażer nissana. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierujący byli trzeźwi. Trwają czynności policji – informuje KPP Mława.

red.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Aaassa
Gość
Aaassa

Nie sunie się 1 i 2 i gotowe